Oto najbardziej obiecujące polskie startupy – warto je poznać!

Niniejszy artykuł pod tytułem Ile zarabia freelancer – sprawdźmy! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ile zarabia freelancer – sprawdźmy! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Które polskie startupy mogą wkrótce odnieść duży sukces? Jak stworzyć projekt, który będzie innowacyjny i pozwoli wyróżnić się na rynku? Poznaj najbardziej obiecujące polskie startupy!

Najbardziej obiecujące polskie startupy – zainspiruj się!

Największe nasycenie startupów w Polsce notuje się dla takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań oraz Trójmiasto. Które z nich są najbardziej obiecujące? Poznaj polskie startupy, którymi warto się zainspirować!

Genomtec

Genomtec to inteligentne, przenośne laboratorium. Program jest w stanie identyfikować różnego rodzaju wirusy, bakterie i grzyby.

BZB UAS

BZB UAS to firma, która stworzyła bezzałogowy system do monitorowania i oceny stanu roślinności,  zarówno na terenie obszarów leśnych, jak i rolnych.

Sense Monitoring

Sense Monitoring to system do laserowego monitoringu konstrukcji dachu, umożliwiający całodobową kontrolę drożności oraz szereg innych analiz związanych z bezpieczeństwem w branży budowniczej.

Abyss Glass

Abyss Glass to interaktywne lustro, za pomocą którego konsument może zamówić ubrania do przymierzalni i dokonać właściwego wyboru przed zakupem.

Bivrost

Komputer stworzony przez Bivrost ma na celu przetwarzać obraz wielokamerowy do wideo 180 lub 360 stopni w jakości kinowej.

Wandlee

Wandlee to chatboty, których zadaniem jest prowadzenie naturalnej konwersacji z klientem, pozyskiwanie leadów oraz sprzedaż konkretnych usług.

Edward.ai

Edward.ai to wirtualny asystent dla sprzedawców. Aplikacja pozwala zautomatyzować wiele działań sprzedażowych i jest dedykowana przede wszystkim mobilnym sprzedawcom.

Słynne startupy prowadzone przez kobiety

Na liście 60 najlepszych startupów założonych przez kobiety, opublikowanej niedawno przez magazyn „Forbes”, znalazły się również startupy polskie (których założycielami lub współzałożycielami są Polki). Zaszczyt ten przypadł startupowi Azimo, platformie internetowej Deko Eko oraz startupowi Vouchery.io.

Azimo

Azimo to platforma umożliwiająca transfer pieniędzy za granicę, na przykład w celu wysyłania pieniędzy do bliskiej rodziny.

Deko Eko

Deko Eko to platforma sprzedażowa promujące upcycling, czyli wtórne przetwarzanie odpadów i ekologiczny design.

Vouchery.io

Niemiecki startup Vouchery.io to oprogramowanie do zarządzania i tworzenia spersonalizowanych kuponów, które mogą pomóc w promocji usług i produktów.