Poleasingowy sprzęt komputerowy dla biznesu

Niniejszy artykuł pod tytułem Ile zarabia freelancer – sprawdźmy! nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Ile zarabia freelancer – sprawdźmy! należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Coraz więcej firm decyduje się zakup sprzętu poleasingowego. Czy to rozwiązanie rzeczywiście się opłaca? Jaki sprzęt można w ten sposób nabyć?  Zapraszamy do lektury!

Poleasingowy sprzęt komputerowy dla biznesu

Wiele firm decyduje się na zakup sprzętu poleasingowego po to, by zaoszczędzić na wydatkach związanych z zakupem sprzętu komputerowego. To także bezpieczny kompromis pomiędzy wysoką jakością i ceną, jaką przyszłoby zapłacić za podobny sprzęt, który jest fabrycznie nowy.

Sprzęt po leasingu – jaki sprzęt można w ten sposób nabyć?

Decydując się na leasing, przedsiębiorca ma wiele opcji do wyboru. Wśród poleasingowego sprzętu oferowanego na polskim rynku można znaleźć:

  • Biznesowe laptopy i ultrabooki
  • Poleasingowe komputery stacjonarne
  • Komputery All-In-One
  • Komputery dedykowane graczom

Komputer po leasingu – dlaczego warto?

Decydując się na poleasingowy sprzęt komputerowy, firma może kupić markowy sprzęt w doskonałym stanie, po całkiem przystępnej cenie. Elektronika poleasingowa to powystawowy sprzęt biznesowy wysokiej jakości, produkowany przez renomowane firmy takie jak Dell, czy Lenovo. Komputery poleasingowe są w 100% sprawne, kompletne i gotowe do działania od zaraz. Zanim sprzęt zostanie oddany do sprzedaży, przechodzi szereg testów, sprawdzających jego wydajność oraz ewentualne usterki, jest także restaurowany, czyszczony i odświeżany. Cena takiego sprzętu może być nawet o 60 – 80% niższa od tego samego sprzętu, który jest fabrycznie nowy.

Sprzęt poleasingowy dla firm

Jeśli szukasz poleasingowego sprzętu komputerowego dla firmy, charakteryzującego się wysoką jakością i atrakcyjną ceną, warto zainteresować się polskimi firmami, które oferują takie towary.

Wiele firm sprzedaje najwyższej jakości używane laptopy, komputery stacjonarne, monitory poleasingowe, drukarki, notebooki, podzespoły komputerowe, a także akcesoria dla graczy. Sprzęt poleasingowy to zazwyczaj sprzęt o klasie jakościowej A+, idealnie stworzony dla branży biznesowej. Produkty są powystawowe, dzięki czemu są w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Dzięki fabrycznemu odnowieniu i krótkiemu czasowi użytkowania, podzespoły pracują wydajnie.